Hakkımızda

Kalispera Ege Restorantına Hoş geldiniz.

Kalispera Ege Restorant sizleri Ankara'dan ege kıyılarına kadar götürecek büyüsünün yanısıra profesyonel, güler yüzlü kadrosu ve eşsiz müzikleri ile sizleri her an ağırlamaya hazır.

Kalispera farklı tatları ile sizleri lezzet tutkunlari ilan etmeye kararlı.Tecrübeli ve yetenekli şeflerimiz tarafindan en taze ve en kaliteli baliklar ve deniz ürünleri siz müşterilerimiz için seçilir.

Usta ellerden çıkan leziz yemekler ve bir birinden çesitli zengin mezeleri ile unutulmaz bir aksam yemeği ve hatiralarinizdan silinmeyecek müzikleriyle eglencenin yeni adresi Kalispera.

Yemeklerimizde gösterdiğimiz özeni aynen müziktede sürdürmekte,sizlerin dostlarınizla hoş vakit geçirmeniz için bir restorantdan çok daha fazlasını sunuyoruz.

Canlı müzik konusunda oldukça deneyimli olan müzik grupları kalispera restorantda eğlenceye renk katıyorlar.

Dilerseniz yeşiller içerisinde ki bahçesimizde çicek kokuları arasinda ,dilerseniz özenle dekore ettigimiz salonumuzda ege esintileri ve ezgileri eşliğinde farkli tatlari bir arada kalispera da yaşayabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Rezervasyon yapmadan geldiğimizde boş yer bulabilirmiyiz?

Gelen müşterilemizi elbette geri çevirmemeye özen gösteriyoruz fakat önceden rezervasyon yaptırmanızı önemsiyoruz.

Lokantanızdaki balıkların tazelik durumu nedir?

Balıklarımızı yılların verdiği deneyimle anlaşmalı yerlerimizden günlük alıyoruz. Hijyen ve temizlik konusunda, kendimizin yemeyeceği birşeyi asla misafirlerimize sunmuyoruz anlayışıyla kaliteli hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.